Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

KeepCoding avatar KeepCoding 554 Точки

Thymeleaf + Spring Security. Проблем при визуализация на данни според правата на потребителя

Здравейте, имам проблем, който ме мъчи цял ден. Всичко друго си бачка, но абсолютно нищо не работи като се опитам да визуализирам нещо в html страница за човек с конкретни права. Ето я проблемната страница: гитхъб линк

Когато се лог-на, ми изписва "username" и когато излезна от профила вече не изписва името. Също и когато си поиграя с конфигурационния клас за секюрити-то за това кои хора кои страници могат да достъпват, отново си стават нещата както трябва. Но ако се опитам да визуализирам нещо само за конкретни хора на страницата, не става - всичко се визуализира независимо кой с каква роля е. Даже и тези два реда се визуализират:
 

<h1 sec:authorize="isAnonymous()">Hello, annon!</h1>
<h1 sec:authorize="isAuthenticated()">Hello, authenticated!</h1>

П.П. Знам че проектчето не следва добри практики, но го ползвам само колкото да разцъквам разни неща.

Тагове:
0
Java Web Services - Spring
AntonPortenov avatar AntonPortenov 102 Точки

Пробвай да махнеш това " xmlns:sec2="http://www.thymeleaf.org/thymeleaf-extras-springsecurity4"

и дай един maven clean на проекта и свали всички dependancies на ново. Възможно е от верисята на spring security.

Пробвай с

   <version>3.0.2.RELEASE</version>
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.