Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AnnaStephanova94 avatar AnnaStephanova94 4 Точки

Записване за JS CORE

Здравейте!

Днес забелязах, че записването за JS Core модула и останалите 7 респективно изчезна като опция при влизането в профила ми.
Бих искала да попитам каква е оценката, която е нужна за да можем да продължим напред в следващите модули, защото честно казано 160 точки + домашни не ми отговориха много на въпроса, а при изчезнаването на опцията тотално се притесних.

Също така кога ще бъде отворена опцията за заплащане на модула отново и ако е отворена някой би ли могъл да ми даде линк.

Много благодаря предварително!

Тагове:
0
Fundamentals Module 16/04/2019 21:26:05
VasilKotsev avatar VasilKotsev 830 Точки
Best Answer

Записването не е приключило, най-вероятно си затворила нотификацията без да искаш. От тук можеш да достъпиш формата за записване, активна е до 7-ми Май. Или можеш да достъпиш инстанцията за Май месец и от там да заявиш участие. Колкото за оценката, със сигурност не мога да кажа, но мисля, че с добър 4 от теха можеш да продължиш. Тук по-скоро се гледа оценката, а не само точките, тъй като бонусите от присъствия, домашни и форум влизат в образуването й. Силно ти препоръчвам ако имаш сериозни пропуски от теха да минеш пак през материала, който те затруднява в почивката между модулите. Най-малкото защото всеки курс след това надгражда над знанията, които би трябвало да сте придобили в предишните.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.