Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nika_29 avatar nika_29 5 Точки

Относно качването в judge

Промлема ми е че когато се опитвам да качвам в judge все ми излиза

A compile time error occurred.

 

Греша някъде,но не знам къде?Трябва да subbmitna NetCore.Project,a проекта ми е на console app(net freamework) май тук е проблема,ако е тук не знам тогава как да го променя?Помощ

кодът ми https://dox.abv.bg/download?id=f4f776988d

Тагове:
0
C# OOP Basics 21/04/2019 21:21:37
prohause avatar prohause 356 Точки

Създай си нов проект на Net Core и си копирай стария код вътре

0
21/04/2019 21:18:07
nika_29 avatar nika_29 5 Точки

0
prohause avatar prohause 356 Точки

Дай версия на Visual Studio

0
nika_29 avatar nika_29 5 Точки

Microsoft Visual Studio Community  2017

Version 15.9.10

0
prohause avatar prohause 356 Точки

През Visual Studio Installer избираш Modify и си добавяш Net.Core. Може да ми пишете във Facebook  за по бърз отговор. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.