Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kostanikolov avatar kostanikolov 45 Точки

Предоставените ни безплатни продукти

Здравейте колеги,

 

Съжалявам, ако е имало вече такъв въпрос, но не мога да открия решение. В платформата OnTheHub преди време си бях свалял Windows 10 и Visual Studio безплатно, които ни се предоставят. Сега, когато си вляза в профила и искам да сваля поръчаният преди време от мен Windows, ми изписва съобщението "This item is no longer available for download from this site. Please contact Microsoft or continue browsing the great deals on this store."

 

Скоро бях чел публикация на г-н Наков, че СофтУни са имали някакъв проблем с Майкрософт и не знам дали са го разрешили. Нужно ли е да се свързвам с Майкрософт или продуктите са достъпни от друго място?

 

Благодаря!

0
Въпроси за SoftUni
VasilKotsev avatar VasilKotsev 830 Точки
Best Answer

Не мисля, че има проблем, просто вече софтуера и лицензите са част от Azure Dev Tools for Teaching и не се намират в хъба. Лично аз скоро си свалих Visual Studio Enterprise 2019 и 2017 защото преинсталирах работната ми машина (пак със Windows 10 Pro лиценз от Azure-a). Общо са 171 item-а включително Windows-и (10 Edu, Pro, Consumer Editions, IoT, Server 2019/16, 8.1), SQL Server-и, ML stuff, Плуралсайт абонамент и др.

0
07/05/2019 11:03:18
kostanikolov avatar kostanikolov 45 Точки

Супер, благодаря ти много!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.