Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mileffdesign avatar mileffdesign 0 Точки

Несъществуваща грешка при компилиране

Здравейте, 

тази сутрин си решавам задачите от упражненията (Simple Operations and Calculations - Exercise) и точно като приключих гледам че на повечето упражнения ми е излезнала грешка. Тествам си кода в Visual Studio Code и от там го пействам в едитора за упражненията, и ми дава грешка.

Кодът работи и изкарва правилните отговори на задачата. Ще прикача кода тук, за да се уверите сами. Моля помогнете ми, защото ми зачита всичко като грешно, но то всъщност не е.

 

 

function partyBill(input) {
  let whiskeyPrice = Number(input.shift());
  let beerQuantity = Number(input.shift());
  let wineQuantity = Number(input.shift());
  let rakiaQuantity = Number(input.shift());
  let whiskeySum = Number(input.shift() * whiskeyPrice); // Calculates whiskey directly after input
  
  // Calculating price for liter
  let rakiaPrice = whiskeyPrice / 2;
  let winePrice = rakiaPrice - (0.4 * rakiaPrice);
  let beerPrice = rakiaPrice - (0.8 * rakiaPrice);
  
  // Calculating the sum of each product
  let rakiaSum = rakiaQuantity * rakiaPrice;
  let wineSum = wineQuantity * winePrice;
  let beerSum = beerQuantity * beerPrice;
  
  //Calculating the total price of products
  let total = whiskeySum + rakiaSum + wineSum + beerSum;
  
  
  console.log(`Hey Pesho, your bill is : ${total.toFixed(2)} BGN`);
}

partyBill(["63.44", "3.57", "6.35", "8.15", "2.5"]);

Тагове:
ErsinRashidov avatar ErsinRashidov 12 Точки

Само резултата трябва да логнеш. Последния ред го промени на :

console.log(`${total.toFixed(2)}`);

и трябва да имаш 100/100 точки.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.