Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

katya93 avatar katya93 25 Точки

Как се тества ред по ред от конзолата

Здравейте, имам следния въпрос.

Преди време гледах едно видео, в което лектора показа как може да се чете всеки ред, за да се провери къде има грешка, а не да се проверява крайният резултат, когато се напише определена задача на C#. Но не помня как точно ставаше това. Някой може ли да помогне?

Това, което имам предвид е, например имам код 10 реда, от които да кажем 6,7,8 ред са някакви формули и накрая резултата е някакво число. Обаче не се получава това число като краен резултат, което трябва да се получи. Значи някоя от формулите на 6,7,8 ред най-вероятно е объркана. Тогава как мога да тествам тези редове поотделно, за да видя къде точно е грешката?

Благодаря предварително за помощта.

Тагове:
0
Programming Basics with C# 26/06/2019 10:28:39
Petya_koleva avatar Petya_koleva 104 Точки

Забравих да ти вметна, че дебъгера се стартира с f5

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.