Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VictoriaTodorova avatar VictoriaTodorova 3 Точки

Решаване на задачи - Programming Basics - JS

Здравейте,

Казвам се Виктория и сега приключвам курса Programming Basics - JS и си търся човек/хора, с които да се събираме и решаваме задачи заедно. Ако някой от вас проявява интерес, нека да коментира тук и можем да се разберем допълнително:)

Тагове:
RuNNeR4142 avatar RuNNeR4142 396 Точки

Можеш да попиташ във Facebook групата на курса или в чата на Javascript ако има такъв. 

0
VictoriaTodorova avatar VictoriaTodorova 3 Точки

Здравей, за съжаление нямам фейсбук :/ а чат на JS е нещо тук ли, за което не знам, че съществува :D или визираш пак фейсбук?

0
RuNNeR4142 avatar RuNNeR4142 396 Точки

Сега погледнах и не съществува чат на js, иначе да в месенджър се свързваме главно. В моя чат на java има над 100 човека и си решаваме задачи. Ако искаш си направи месенджър само и ще намерим хора с js.

0
VictoriaTodorova avatar VictoriaTodorova 3 Точки

Оо, супер:) аз имам месинджър, но точно защото съм без фейсбук, ще трябва аз да те открия:) напиши ако искаш, как се пишеш там и ще те добавя. Мерси много!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.