Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

stamen4o avatar stamen4o 44 Точки

[Teamwork] Java Basics - Задължителен ли е?

Първи въпрос - задължително ли трябва да приема поканата за Teamwork?

Втори въпрос и проблем - изчезнаха ми менютата от личния акаунт за точките, курсовете и заплащанията. Виждам само точките от форума и личните данни.

Тагове:
3
Java Advanced
Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

Къде можем да оценим хората, с които сме работили по TeamWork-a?

8
pdechkova avatar pdechkova 95 Точки

И аз се чудя  undecided (Поста ми е несъдържателен, но искам да го следя за евентуален отговор на въпроса на колегата!)

 

П.П. Току що видях, че имам оценка като цъкна на Екипна работа. Някой да знае от къде идва тя? 9 от 10??

0
pdechkova avatar pdechkova 95 Точки

Това май означава, че няма да оценяваме колегите, с които сме работили. Супер! Някои хора, които дори не са виждали играта, ще получат точките, които са изработили другите!

2
dsmilyanov avatar dsmilyanov 237 Точки

По принцип като си отвориш менюто Екипна работа (което се намира в падащото меню горе вдясно от профила) трябва освен да си виждаш кои са ти колегите в отбора, да можеш и да коментираш на всеки един, но все още не е пусната тая функционалност. Днес Владо каза, че ще го погледне, тоест скоро (днес/утре) може и да се появи оценяването).

В крайна сметка идеята е да има оценяване на съотборниците.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.