Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VeselinBG avatar VeselinBG 0 Точки

JA1- Judge Assignment 1 link issues.

Здравейте,

При натискане на бутона "Compete" на Judge Assignment 1

получавам съобщение "You are not registered for this exam!"

Въпросът ми е дали само при мен не работи линкът към JA, или и при другите колеги е така ?

 

П.С: Не съм стартирал JA преди това.

Тагове:
0
C++ Fundamentals
galin_kostadinov avatar galin_kostadinov 166 Точки

Привет!

Вчера около обяд и аз бях пробвал да стартирам, но линка е за стар изпит от май 2018. Трябваше след 18 часа вчера да е активен, но явно още не е...

Иначе тестовите въпроси си работят :)

Поздрави!

 

0
VeselinBG avatar VeselinBG 0 Точки

Откъде мога да достъпя въпросите? Аз не мога да намеря тестовите въпроси в системата.

Значи линкът е качен, но все още изпитът не е активен ? Правилно ли разбирам ?

Поздрави и благодаря за отговора :) 

 

0
21/09/2019 11:30:53
galin_kostadinov avatar galin_kostadinov 166 Точки

Отиваш на страницата на курса:

https://softuni.bg/trainings/2402/c-plus-plus-fundamentals-september-2019#lesson-12233

4. Exercise -> Тестова Система

Това е едно от нещата, които трябва да се направят, които са на принципа на тест - задават ти въпрос и имаш няколко възможности от които да избереш, общо 5 въпроса за 10минути.

Другото е за това, което питаше, т.е. 4-рите задачи за 6 часа, които вчера не бяха активни днес не съм ги изпробвал.

4. Exercise -> JA1-Judge Assignment 1

Поздрави!

0
21/09/2019 14:32:54
galin_kostadinov avatar galin_kostadinov 166 Точки

Вече са активни при мен!

Ако щракнеш на линка, ще видиш че са :)

0
Vankata83 avatar Vankata83 72 Точки

Мен също ме препраща към

Judge Assignment 1 (26 May 2018)

и имам към 280 часа, за да го реша.

Ти откъде точно достъпваш линка?

Аз го кликам от страницата на курса -> exercise.

Не разбирам какво става

0
mitakvd avatar mitakvd 7 Точки

Нещо не мога да разбера! Нали изпита беше за 6 часа, сега е за 280! Как стана това? Да не се окаже, че не са това задачите!!!

0
22/09/2019 19:59:35
galin_kostadinov avatar galin_kostadinov 166 Точки

Привет!

При мен е същото.

Поздрави!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.