Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

archlicher avatar archlicher 32 Точки

JustDecompile

Може ли да ми кажете какъв резултат трябва да наблюдавам, след като пусна даден проект през JustDecompile? 

Thank you!!!

Тагове:
1
Programming Basics
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

В книгата Въведение в програмирането с C#страница 109 има раздел именно за декомпилиране на код и конкретно JustDecompile.

Мисля че ще ти бъде от полза. smile

 

Общо взето, декомпилирането се ползва, за да видиш assembly на даден код или проект. Това представлява примитивна структура на програмата, която би могла да ти помогне в разбирането на това как точно работи даден алгоритъм.

0
archlicher avatar archlicher 32 Точки

Михайлов, благодаря.

Да, първа глава от книгата я прочетох и пак там последната задачка се отнася към използването на JustDecompile. Изтеглих програмата и после стартирах проект, както си пише в книгата. Въпросът ми се отнася към резултата, който ми излиза.

Какво виждам в шарени думи? smile

 

 

0
beBoss avatar beBoss 507 Точки

Как така резултата? Идеята на JustDecompile е да декомпилира exe файла до сорскод. Когато пишеш дадена програма в Visual Studio ти пишеш сорс код, който се компилира до exe, JustDecompile се опитва да направи обратното, да ти даде код-а. Това ти е резултата.

1
archlicher avatar archlicher 32 Точки

beBoss,

разбирам те, но при зареждане на програмата не дава код, а обща информация за assebly-та и версии на проекта.

Тази сутрин разцъках JustDecompile (на принципа цъкай докато стане или изгърми) и най-после схванах как да си изведа кода.

Начинаещ съм в тази област и ми е трудно да формулирам ясни върпоси.

Благодаря за вниманието!

0
archlicher avatar archlicher 32 Точки

beBoss,

разбирам те, но при зареждане на програмата не дава код, а обща информация за assebly-та и версии на проекта.

Тази сутрин разцъках JustDecompile (на принципа цъкай докато стане или изгърми) и най-после схванах как да си изведа кода.

Начинаещ съм в тази област и ми е трудно да формулирам ясни върпоси.

Благодаря за вниманието!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.