Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Xzahn avatar Xzahn 34 Точки

Проблем със съвместимостта между VS2012 и VS2013?

Здравейте,

Във вторник на лекцията реших да направя малко домашни, стигнах до някъде, компилирах, направих го на архивче и го качих в google drive. Като се опитах да го отворя вкъщи на VS2012 ми излезе няква грешка с някакъв Action*something*.xml файл, след което програмата крашна. Резултата е същия, независимо от това дали опитам отворя отделен project или целия solution. Четох, че би трябвало да нямам проблеми, стига да имам .NET Framework 4.5.1. Ами имам го, ама... 

Бих инсталирал VS2013, но честно казано не ми се занимава, пък и стига 2012 да работи, не виждам смисъл, затова ще ми е последната опция.

Благодаря!

0
Общи приказки
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Ами мога да ти препоръчам да си намериш малко време и да го преинсталираш, защото по време на групова работа колегите ти ще са повечето с 2013 и ще имате проблеми с проекта. Иначе имаше разни хакове, отваряха се някакви файлове и в тях се променяше текста указващ версията на VS, но не си спомням точно как бяха. Ще си позволя да те препратя към форума на Телерик, там някъде съм го чел, но не знам точно в коя тема.

1
Xzahn avatar Xzahn 34 Точки

До колкото си спомням отварях проекти от 2012 на 2010 преди време, сега не знам защо са го направили така. Иначе мерси, и аз реших, че е по-добре да инсталирам 2013. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.