Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ivankooo1 avatar Ivankooo1 9 Точки

Задача - Programming Fundamentals Mid Exam - 30 June 2019 Group 1

Здравейте някой може ли да ми каже къде ми се чупи кода.Резултат в Judge 80/100 Към задачата link: https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/1682#1 и моето решение https://pastebin.com/B26TrMjw При този 2 рия вход /в задачата/ който му давам в Visual Studio Code ми излиза следния резултат :

28

4 2 3 4 5 4 3 2 1

а в Judge дава изход:

23
2 3 4 5 4 3 2 1

Обърквацията е тотална.Ако някой може да помогне ще съм благодарен :)

 

Тагове:
0
Fundamentals Module
knoteva avatar knoteva 1081 Точки
Best Answer

Здравей,

1. single line, keeping in mind that 0 is positive

2. В "Change" също трябва да проверяваш дали индексът е отрицателен.

Доста сложно си направил "Switch". Може просто да умножаваш по -1:  mainArr[ind] *= -1;

0
Ivankooo1 avatar Ivankooo1 9 Точки

Много благодаря. :) А това разминаване на Judge с Visual Studio Code на какво се дължи? 

1
knoteva avatar knoteva 1081 Точки

Ами на мен с първоначалния ти код във vs code ми дава резултат:

23
2 3 4 5 4 3 2 1 

Виж да не си добавил нещо допълнително.

0
Ivankooo1 avatar Ivankooo1 9 Точки

Да от недоглеждане съм порменил входните данни. 100 от 100 Благодаря! Продължаваме напред!  :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.