Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alexandar_zhelev avatar alexandar_zhelev 1 Точки

Проблем със задачата "Entities" от упражнението

Здравейте,

Извинявам се за спама. Става въпрос за 3-та задача "Entities", която решавахме на последното упражнение. Тъй като нямах възможност да гледам на живо, а чак на следващия ден, изпуснах момента да си задам въпроса директно в Sli.do. Написах задачата 1:1 както Живко я написа и видях,че при него върви, но на мен ми вади 7 грешки. Пробвах да гугълвам и сам да фиксна проблема, обаче колкото повече "бърникам", толкова по-зле се получава и всичко се опетлава още повече. Това ми е кода https://pastebin.com/i5iq9d0Q а въпросните грешки са: E0020 identifier "header" is undefined - това е на ред - 72, същата грешка я дава и на ред - 89 и 91. C2789 'IDX': an object of const-qualified type must be initialized това отново е на ред 89. C2373 'readSingleLine': redefinition; different type modifiers, ред - 71, и последната C2440 'type cast': cannot convert from 'unsigned int (__thiscall std::vector<std::string,std::allocator<_Ty>>::* )(void) noexcept const' to 'int' на ред - 39. Използвам Visual Studio 2017. Пробвах я в Judge и там не тъгва, и ми дава Compile time error. Очевадно проблема е някъде при мен, обаче не мога да видя къде е. Благодаря предварително.
 

Тагове:
0
C++ Fundamentals
alexandar_zhelev avatar alexandar_zhelev 1 Точки

Благодаря ви @MartinBG и @j.petrov_90 за отговорите поправих си грешките които бях допуснал и програмата вече се компилира,и работи. :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.