Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ivailo73 avatar Ivailo73 0 Точки

Проблем с Вижуал студио

Здравейте!

Сигурно ще можете да ми помогнете.

На "Машината" която използвам, когато е пуснато "Вижуал студио", не мога да дебъгвам в някой момонети.

F10 не работи . При натискане ми отваря в дясно опции  за споделяне на монитора, а F11 осветяване/контраст.

При стартиране на файла , който е учебен за дебъгването - задачата за Иванови. Вижуал студио се стартира така , че и F 5 F10 F11 не работят.

 В Менюто дебъг, също не са активни старт дебъг и старт без дебъг- съотвенто F5 i Control+F5.

Предполагам , че е някаква настройка , която не знам.

Благодаря Ви предварително.

0
C# OOP Basics
prohause avatar prohause 356 Точки
Best Answer

В настройките на BIOS бутоните са ти нагласени да са милтимедийни. Предполагам на клавиатурата имаш един бутон Fn. Него като натиснеш ще ти работят коректно бутоните. 

0
Ivailo73 avatar Ivailo73 0 Точки

Благодря Ти !

Ако ми помогнеш и да си настоя дупликейт Контрол +Д/ сега е настроено Контрол +Е но не работи точно/ и къде мога да виждам на Вижуал студио тези комбинации освен в менютата горе.Тези като Контрол +К+Д и други такива

 

0
26/11/2019 09:00:58
prohause avatar prohause 356 Точки

Не разбрах точно за коя комбинация питаш

0
Ivailo73 avatar Ivailo73 0 Точки

Не ми работи Контро+Д Знам че се настройва от менюто ТУУЛс-Опшънс-Кейборд- и на Дупликейт трябва да е настроено Контрол +Д , а то е Конт+Е,В как да го сменя и ка мога да си настройва други такива функционални бутони и къде мога да виждам подобни такива комбинации, примерно като контрол К+Д

0
26/11/2019 09:12:21
prohause avatar prohause 356 Точки

Като се добера до каптоп с Visual Studio ще погледна. 

0
Ivailo73 avatar Ivailo73 0 Точки

то не е от менута на лаптопа а на вижуал студио

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.