Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TeodoraS avatar TeodoraS 0 Точки

Кога разбираш дали си изкарал сертификат от Programming Basics модула?

Достатъчни ли са 200 точки на изпита от 14 и 15 декември? Ако на профила ми пише "СЕРТИФИКАТ: НЕ" да се плаша ли?


И отделен въпрос -  колко струват следващите курсове?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
RTech avatar RTech 20 Точки

Здравейте,

Сертификат издават при оценка 5 и нагоре, което като точки от изпита е 500+ от максимални 600 за отличен 6.

Принципно може да се продължи в следващото ниво Fundamentals и с по-ниска оценка/точки, но от SoftUni не го препоръчват(при оценка мисля под 4/4.50), тъй като при 200 точки, което е равно на 2 пълни задачи от 6, се предполага, че не са усвоени изцяло базови/ключови концепции, на които ще се стъпи в по-горното ниво.

Това е така, защото се очаква да Ви бъде много трудно в следващия модул(който е платен - 440 лв. онлайн / 480 лв. присъствено), освен ако разбира се не се навакса пропуснатото във времето до започването на Fundamentals(средата на януари).

0
18/12/2019 11:49:48
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.