Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

[Exam Problem] Java Basics - OddEven Elements from C# Exams

Здравейте. Реших да опитам тази задача , разделих нечетните в един масив (oddNums) и четните в друг масив (evenNums) Искам да попитам защо не ми смята минималните стойности (oddMin) и (evenMin) като се има предвит , че ако в input стринг-а ако се сложат само четни или само нечетни работи... Ако се смесят обаче миниланите стойности ги показва 0. От 2 часа съм забил и немога и немога да го оправя.

http://pastebin.com/2FbdQQDR

 

Тагове:
0
Java Advanced
TodorovH avatar TodorovH 216 Точки

Здравей, 

Пооправих твоето решение и сега работи!

Не ти пълнеше масивите правилно, смених масивите с ArrayList и някои от for-циклите с foreach!

OddEven Elements

Дано ти е от полза!

Поздрави!

 

0
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Благодаря , от огромна полза ще ми е , няма да го разглеждам сега понеже вече не мога да мисля , изпържих се , утре преди изпита с радост ще го погледна :)

Лека вечер

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.