Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

G.Srebar avatar G.Srebar 0 Точки

Въпрос?

Има ли някъде информация с това какви са препоръчителните характеристики на компютъра ми за да може да не се счупи и блокира нещо докато пиша предстоящите програми и тн с pycharm? И ако са ми малко по-ниски от препоръчителните, фатално ли е ?

Тагове:
0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

всеки лаптоп втора ръка от последните 3-4 години ще ти свърши работа.

Аз лично карам с едно леново л430 взех го втора ръка 2017 и досега нямам никакви проблеми,само му сложих ссд диск.

Дори сега с контейнери и проекти за работа пак си държи. Ако няма да играеш игри на лаптопа не го мисли...

0
ThomasMore avatar ThomasMore -19 Точки

You may be appealed to make the partner first and work with get your peruser with an understanding of depiction or impeccable clarification while declining to go into the body of your paper until your basis comments are perfect. 
 

By: https://articleoftheweek.com/

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.