Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Prodanoff avatar Prodanoff 1 Точки

08. Scholarship дава ми 93/100

Здравейте, получавам 93/100 на тази задача и не мога да разбера защо. Почти съм сигурен че съм пропуснал някакво равно някъде ама не мога да видя къде . ПП извинявам се за имената на променливитe, един приятел ми се накара и разбрах как трябва да си ги кръщавам :)

https://pastebin.com/dngktDC0

Тагове:
0
Programming Basics with JavaScript 16/02/2020 15:17:09
Prodanoff avatar Prodanoff 1 Точки

Здравей, дописах 

let otlichnikStipendiq = Math.floor(uspeh*25);

    let socialnaStipendiq = Math.floor(minimalna*0.35);

И пак ми давасъщия резултат. :/ 

0
Prodanoff avatar Prodanoff 1 Точки

Вкарах ги 93/100 . Има ли значение дали са вътре .?Ако има защо?Винаги на 14тата проверка ми казва че е грешка. Гадното е че джъдж не казва входящия код и какво очаква да излезе и какво е различно ....

0
16/02/2020 19:38:17
DeveloperEnthusiast avatar DeveloperEnthusiast 303 Точки

Идеята е, че ако влезне само в едната другата ще е 0 и няма да има шанс да ти ги обърка при другите проверки ако тази която е по-голяма не трябва да я има... не знам каква ти е грешката ако не е нито едно от тия неща - явно не влизаш правилно в някоя проверка. Дебъгни и я намери или си структурирай по-кратко проверките с нормални имена и т.н. като можеш да се ръководиш и по това решение, което съм ти дал, а ако не те устройва я цъкни в гугъл тая задача и ще намериш камара резултати с различни решения и проблеми.

0
16/02/2020 20:37:37
ThomasMore avatar ThomasMore -19 Точки

yet there are times when it will be an inflexibly productive use of time to move to sections that will shape clear. As you keep gaining ground in your widen and get words on paper, you will in like way help moderate the furore that so once in a while holds up over your undertaking when you delayed down out and your making stops. 

By: https://articleoftheweek.com/2020/01/26/what-is-comptia-cdia-certification/

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.