Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Drago68 avatar Drago68 2 Точки

Задача Students от Exercise: Objects and Classes Java

Това е решението на задачата https://pastebin.com/3eVBEQ6G .  В Judge ми дава 100/100 , а в IntelliJ ми дава следната грешка -  Exception in thread "main" java.lang.ArrayIndexOutOfBoundsException: Index 2 out of bounds for length 2 at com.company.StudentsOaC.main(StudentsOaC.java:40). Някъде в сплитването се бъгва, но не мога да разбера защо? Моля за помощ.

Тагове:
0
Programming Fundamentals
ValentinTyanov avatar ValentinTyanov 20 Точки

Коментирам за колегите, които в бъдеще ще се чупят заради това,

проблема е в самия файл със задачи, понеже там не са разделени със space, а със някакъв символ,който уж изглежда празен

ама реално е нещо друго...

 

Ако замените това уж празно място, което изглежда като тъмен правоъгълник със space във входа си минава перфектно сплита в intelij : )

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.