Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TodorKMitov avatar TodorKMitov 2 Точки

Задача 6. Unique PIN codes

Здравейте,

Задача 6. Unique PIN codes съм я решил и в PyCharm ми излизат правилни отговори, но Judge не ми дава повече от 30/100т. и не мога да разбера ?защо? Няма конкретна информация за грешка в output-a.

Някакви идеи?

Благодаря!

Тагове:
0
Programming Basics
TodorKMitov avatar TodorKMitov 2 Точки

Грешката е моя и я открих!

Never mind :D

0
gyordano avatar gyordano 0 Точки

Здравей, къде ти беше грешката?

0
kalojan avatar kalojan 9 Точки

Защо качвате решенията на задачите от изпита, още не е свършил...

1
TodorKMitov avatar TodorKMitov 2 Точки

Качих решението за да може ако някой, който е зациклил на тази "невероятно сложна задача" да види колко проста може да е една грешка за която не се сещаш в момента. Ако някой от друга страна влиза във форума за да ползва решени задачи, то много жалко за него!

Извинявам се за причиненото неудобство в очите на "супер честните хора".

Бъдете живи и здрави и Честита Баба Марта

:)

0
TodorKMitov avatar TodorKMitov 2 Точки

Не бях направил проверка за 7 във второто число, а само за 2, 3 , и 5.

Ето го цялото мое решение:

first_digit = int(input())
second_digit = int(input())
third_digit = int(input())

for i in range(0, first_digit + 1):
    for j in range(0, second_digit + 1):
        for k in range(0, third_digit + 1):
            if 1 <= i <= 9 and i % 2 == 0:
                if 1 <= j <= 9 and (j == 2 or j == 3 or j == 5 or j==7):
                    if 1 <= k <= 9 and k % 2 == 0:
                        print(f"{i} {j} {k}")
-2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.