Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mark79 avatar mark79 639 Точки

Здравей,

събирай реда в един стринг и после печатай.

Поздрави :)

if (flor === number_floors) {
    floorString += "L" + flor + room + " ";
} else if (floor % 2 == 0) {
    floorString += "O" + flor + room + " ";
} else {
    floorString += "A" + flor + room + " ";
}
...
console.log(floorString);

 

1
BobyTopalova avatar BobyTopalova 26 Точки

Това ми решава проблема, до някъде. Но ми принтира всичко на един ред а трябва да е под формат на таблица изхода:

L60 L61 L62 L63
A50 A51 A52 A53
O40 O41 O42 O43
A30 A31 A32 A33
O20 O21 O22 O23
A10 A11 A12 A13

0
15/03/2020 18:20:56
mark79 avatar mark79 639 Точки

Здравей,

одеве спестих цялостното решение, за да опитате се справите сама със задачата. Браво.

Ако искате можете да разгледате и моя подход.

Поздрави :)

 

 

1
BobyTopalova avatar BobyTopalova 26 Точки

Е, твоето решение по-добро, в моето има повторение на код, което не е добре. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.