Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

HIDakov avatar HIDakov 0 Точки

Оценки от изпит InDesign 2020

Здравейте, нямам достъп до групите, а искам да разбера дали са излезли резултатите или имам грешка при предаването.

Ако някой може да ме имформира за оценяването, благодаря предварително!

Поздрави колеги! 

Тагове:
0
SoftUni Creative 02/03/2020 10:23:30
TonyKuneva avatar TonyKuneva 2 Точки

Колеги, оценките към курс "Graphic Design with InDesign" са вече качени :) 

0
HIDakov avatar HIDakov 0 Точки

Аз лично не виждам да са качени!

0
25/03/2020 14:32:23
TonyKuneva avatar TonyKuneva 2 Точки

Пробва ли да отидеш на профила си и от там да кликнеш "Обучения" ? 

0
HIDakov avatar HIDakov 0 Точки

Мерси за отделеното време! Ако някой е с подобен казус -> да пише директно на creative@softuni.bg с подробна информация.

0
TonyKuneva avatar TonyKuneva 2 Точки

И аз това щях да ти напиша, други колеги също имат проблеми и пишат на имейл creative@softuni.bg 

0
HIDakov avatar HIDakov 0 Точки

вчера и днес - null

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.