Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nikkolin avatar nikkolin 0 Точки

For loop cycle Java Basics

Здравейте на всички колеги. Ще се опитам да не звучи сърцеразделателно и твърде жално, но тотално се чувствам down и съм на крачка да се откажа от програмирането а не искам. Адски много ми харесва това което правим и не искам да спирам. До момента (for loop) всичко си ми беше наред,правех си задачите( с малки затруднения които ще отминат с практиката) с огромен кеф и интерес. Но се появи for loop-a. Разбирам идеята му и същността му, разбирам каквото обясняват на лекцийте и упражненията, виждам смисъла, но дойде ли време да седна пред задача сам-БУМ! Тотал щета, черно петно. Не мога да тръгна :( Не мога да вкарам никакъв алгоритъм. Чета и чета и чета... и едно голямо НИЩО! Нищо не ми идва в главата. Имам чувството че някой трябва да ми седи над главата и да ми разтълкува условията че да си построя кода(което практически няма как да се случи). Хора надявам се никой друг да не е попадал в ситуация като моята, а ако ли има и други като мен или сте минали по горе споменатото, моля ви дайте съвет. 

Благодаря ви от сърце. 

Никола

Тагове:
0
Programming Basics
globallsubwayy avatar globallsubwayy 2 Точки

The manner in which one can partake in this study is a basic thing and is definitely not a monotonous one. You need to take a look at https://globalsubwaylistenss.com so as to give them an important input for Subway. The review will scarcely take five to seven minutes of your time which one can undoubtedly spend for this assignment as this will be generally advantageous for both client and friends.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.