Loading...
Metchenova avatar Metchenova 0 Точки

Моля за малко помощ с Judge

Здравейте,

 

днес установих, че judge системата не е отразила решенията на задачите ми от раздел Simple Operations and Calculations - Labs,  Exercise.

Опитах се естествено да ги наваксам, но при работещи програми в IntelliJ, judge не ми ги приема и ми дава  0/100. Това заради срока ли е ?

Въпросите ми са - каква е разликата между състезание и практика, защото при мен някои раздели като Conditional Statements - Lab  са състезания и са 100 / 100, а други като Conditional Statements - More Exercise са практика 100/100? Как ги настройвам?

И как е възможно да се случи така, че да не са ми отразени задачите, какво съм сбъркала?

Предварително благодаря!

Тагове:
0
Programming Basics
MartinBG avatar MartinBG 4803 Точки

В Judge има два режима за отчитане на резултатите, според това дали разделът е отворен с Practice или с Compete.

Разликата е, че само решения подадени в Compete режим ще бъдат зачетени като валидни при изчисляването на бонуса от домашни (добавя се към общия резултат при формирането на крайната оценка). "Състезанията" са отворени за ограничен период от време - най-често се отварят в началото на упражнението/лекцията и остават отворени 7 денонощия, през което време всеки студент от курса трябва да предаде решенията си в Compete режим. Ако сте предали предварително решенията си в Practice, трябва да ги предадете отново в Compete за да ви бъдат признати.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.