Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Techgenius avatar Techgenius 1 Точки

React Dev Tool?


Здравейте всички,

За 4-седмичен проект за разработка на инструменти / библиотека за bootcamp, в който съм записан, търся да използвам React като основна технология. Имате ли отзиви / предложения за това как бихме могли да подобрим опита на програмист или има ли някакви проблеми с техническата / използваемост, които сте срещнали при разработването на приложения.

Ако използвате React Dev Tool, как можем да го направим по-добър или по-полезен? Има ли други инструменти, които използвате, които могат да бъдат подобрени? https://9apps.ooo/

Аз съм в екип от 4 души, които са много способни и планират да пуснат разширение с отворен код за редактора на кода и / или браузъра.

Ще се радваме на всякакви мисли за идеи или за това как да намерим проекти от този обхват. https://solitaire.onl/

Тагове:
1
JavaScript Applications 21/05/2020 10:51:54
jaswantbro19 avatar jaswantbro19 1 Точки

Проекту React DevTools уже пару лет. В нем много унаследованных клочков. Часть этого необходима (для поддержки более старых версий React), а часть - просто обычный программный детрит. Как и в случае со всем программным обеспечением, больше функций означает большую нагрузку на обслуживание и (как правило) более медленную производительность во время выполнения. Так что если DevTools еще не существует (или его необходимо переписать)? Какие функции вы считаете необходимыми для сохранения? Как вы думаете, какие из них можно было бы бросить? Какие из них мы пропускали все это время? Хорошо упомянуть и приятные возможности! Было бы здорово, если бы вы могли группировать по «нужно иметь» и «хорошо иметь». 🙂 Другой способ взглянуть на это: если бы у вас была версия React DevTools, которая была бы «вдвое 9apps app быстрее» (что бы это ни значило) - какими функциями вы бы хотели пожертвовать, и какие, по вашему мнению, необходимы? cartoon hd

0
31/05/2020 14:01:41
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.