Loading...
Garoll avatar Garoll 0 Точки

ToyStore задачата ми дава грешка. Моля помогнете! :)

Гледах лекциите и решавах задачите. Видях едно решение на задачата от лектора и се пробвах сам да я реша. Еми решавах я сто пъти докато най - накрая ми излезе всичко. Но когато я тествах в Judge ми даде 90/100. Не ми дава да видя къде греша и не знам към кой да се обурна, защото решавам задачата извън лекционни курсове в момента. Моля яко някой може да види кода ми и да ми каже къде бъркам. ще бъда много благодарен! https://pastebin.com/HaTUDJNK 

Тагове:
0
Programming Basics
Mariofingarov avatar Mariofingarov 1 Точки

Здравей колега, 

Прегледах задачата и грешката ти е малък пропуск по условието. Прочети е пак и съм сигурен, че ще намериш къде си сгрешил.

Поздрави!

0
10/06/2020 22:16:25
Garoll avatar Garoll 0 Точки

Охх след толкова много мъки, го оставих за следващия ден. И сега на прясна глава в момента, в който го отворих видях "50 ИЛИ повече". Сложих едно равно след > и проработи!
Благодаря колега!

0
11/06/2020 12:01:50
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.