Loading...
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

[Judge] C# Basics - Проблем при решаване на задача от изпит

Здравейте,
В момента решавам тази задача. Проблемът е, че не приема кода ми, който изглежда, че е валиден. При използване на този код в judge системата получавам 0/100 точки, което е доста странно. Според детайлите, моят Output изглежда като че ли е без празни пространства и съответно, очилата не излизат коректно.

Възможно ли е да има грешка в задачата, или аз бъркам някъде?

Благодаря предварително.

EDIT: Осъзнах къде ми е грешката. Проблемът беше, че в празните елементи от array-a не въвеждам стойност (празно поле), а го оставям по default (което очевидно не е empty space). Благодаря за помощта! 

Тагове:
1
Programming Basics
milkokochev avatar milkokochev 10 Точки

Аз също имам проблем. Пускам в Judge, но не ми го признава, а като пробвам работи нормално. Ако можете да споделите къде може да имам пропуск.

Кода е този --> click

Задачата е Joro, the Football Player

Благодаря предварително.

0
milkokochev avatar milkokochev 10 Точки

Т.е.  Judje системата ги према за грешка?

0
boyanov avatar boyanov 65 Точки

Дебъгни си кода и го сравни внимателно с изисканията от условието. Има доста малки грешки които може да си допуснал. Също можеш да си изтеглиш варианта и в него има тестовете които вкарва Judge и отговорите които очаква.

0
katya86 avatar katya86 31 Точки

Задачата ти работи, просто изтрий Console.Title и 3-те Console.Write в началото, а накрая изкарай само числото, без "Joro plays football {0} times in the year!".

1
katya86 avatar katya86 31 Точки

Да, judge работи като ти задава input, и очаква от теб output, който сравнява дали е верен, т.е. очаква примерно output 36, а ти и даваш Joro plays... и от там идва грешката

1
milkokochev avatar milkokochev 10 Точки
Получи се :) Мерси много
1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.