Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

preslavgetov avatar preslavgetov 3 Точки

Конфигурация на security.yaml

Здравейте,

Искам да попитам някой дали се е сблъсквал с този проблем след като се е пробвал да си конфигурира security.yaml файла:

Invalid type for path "security.firewalls.pattern". Expected array, but got string

Screenshot на ерора:

https://ibb.co/rmd8QTG

Pastebin със security.yaml:

https://pastebin.com/L8iPFW2T

Четох, че е важно точно колко спейсове има между различните полета, но мисля, че навсякъде отговарят спрямо презентацията.

Ще съм благодарен ако някой асистира.

 

Тагове:
0
PHP Web Development Basics
preslavgetov avatar preslavgetov 3 Точки

Пак да си отговоря сам: DDD

Много, много важно е редовете да са спазени - гледайте си внимателно файла, кой ред под кой е, в един момент си виждате разместването и всичко зарежда. Живи и здрави.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.