Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DimitarKazakov avatar DimitarKazakov 17 Точки
Best Answer

Здравей колега. Ето структура работеща на 50/50  - https://easyupload.io/jnphg7

Готов съъм да отговарям на всякакви въпроси.

0
Milko123 avatar Milko123 14 Точки

Здравей, благодаря за структурата. Тъй като ми е първия изпит, който решавам от OOP и срещам някои трудности. Би било добре, ако ти е възможно да ми дадеш също бизнес логиката и  тестовете като пример. Иначе със структурата се оправих, но основния проблем е, че при теста не мога да инстанцирам класа, който тествам. Все едно не съществува такъв клас, а ползвам скелета, който е прикачен. Класовете са public и не разбирам защо не става. Моля за предполагаеми причини. Благодаря предварително.

0
22/07/2020 21:44:27
nickwork avatar nickwork 657 Точки

Robots.Tests => Dependencies => натисни с дясното копче на мишката на Dependencies и избери Add Project Reference и като ти се отвори менюто сложи тикче към на Robots (имаш 2 проекта в 1 сълюшан, които не са вързани за да се виждат...с добавяне на референция ще виждаш и използваш това което ти трябва)

0
DimitarKazakov avatar DimitarKazakov 17 Точки

Това е бизнес логиката, която също дава 150/150 - https://easyupload.io/ywxodm

С test unit още не съм приключил може би утре ще ги кача. Иначе за референциите колегата е обяснил добре.

0
22/07/2020 22:30:38
Milko123 avatar Milko123 14 Точки

Благодаря!

0
Milko123 avatar Milko123 14 Точки

Благодаря! Моля, като е възможно да ми качиш теста.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.