Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bizchou avatar bizchou 4 Точки

[Homework] C# Basics - "Математика за програмисти" - Problem {3} - Some Factorials

Здравейте,

надявах се да не се стига до писането на тази тема, но вече 4 ден не мога да попадна на достатъчно добро решение на въпросният проблем. Не съм сигурен че е добра идея да представя фактуриал-а на което и да е от числата защото самият резултат е прекалено голям. Може и проблема да е в мен и аз да не разбирам точно какво се иска от задачата, макар че от "Find 100!, 171! and 250! Give all digits." не знам какво точно друго би се очаквало. Както и да е, просто искам да уточня всичко и да не се излагам по какъвто и да било начин. Прегледах за отворена друга такава тема, но не намерих нищо, въпреки всичко простете ако има такава (:

Поздрави

Тагове:
0
Programming Basics
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.