Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nparushev avatar nparushev 0 Точки

Programming Fundamentals Final Exam Retake - 10 April 2020

01. Secret Chat

Решавам задачата на Python. Дава ми 87/100. Не знам какъв може да е проблема, опитах се по всякакъв начин да счупя кода. Може ли малко напътствия какво да добавя или махна.

https://pastebin.pl/view/5938b49d

0
Fundamentals Module
CvetomirShterev avatar CvetomirShterev 5 Точки

Не съм сигурен ,че на команда "ChangeAll" ти е нужен while цикъл (нз как стоят нещата на python ,аз съм на c#).все пак мисля ,че грешката ти е в команда "Reverse". Eто ти моя код на C#, 100/100 ->https://pastebin.com/x2Xaw3E9.

1
movirulfree avatar movirulfree 0 Точки

If all you require is to mask your identification while on-line or sneak handed a blocked web page, there are numerous free services to be had to you. Enter the area name into the proxy and enjoy your online anonymity. extramovies HMA is a collection of varying globally placed VPN proxies.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.