Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

CvetomirShterev avatar CvetomirShterev 5 Точки

8. BOMBS ОТ MULTIDIMENSIONAL ARRAYS - EXERCISE 

ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ ! БИХ ИСКАЛ ДА ПОПИТАМ ЗА СЪВЕТ ОТНОСНО ЗАДАЧА 8. BOMBS ОТ MULTIDIMENSIONAL ARRAYS - EXERCISE .

HTTPS://GITHUB.COM/CECOSHT329/C-ADVANCED/BLOB/MASTER/MULTIDIMENSIONAL%20ARRAYS%20-%20EXERCISE/8.BOMBS/8.BOMBS.CS ТОВА Е РЕШЕНИЕТО МИ ,ДАВА 60/100. НЕ ЗНАМ КЪДЕ БЪРКАМ.

Тагове:
0
C# Advanced
nikolov.iv avatar nikolov.iv 3 Точки

Здравей колега,

 

малко се замотах в проверките, които правиш, но ето редактирания код: 

 

https://pastebin.com/4GkSLWWQ

0
CvetomirShterev avatar CvetomirShterev 5 Точки

Благодаря колега!

0
nikolov.iv avatar nikolov.iv 3 Точки

Няколко съвета ако приемеш :

- следвай условието ред по ред и покривай изискванията едно по едно => така ще си дебъгваш и по-лесно;

- ако не знаеш, научи String.Join() как работи, ще ти бъде от полза когато принтираш колекции с разделител.Реално в момента прикрепяш празен спейс след всеки елемен, дори и на последните.В тази задача няма проверки, но в бъдещите judge-a ще те къса :)

Иначе си хванал матриците.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.