Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

pikaugrils4 avatar pikaugrils4 0 Точки

Може ли някой да ми помогне, като отговори на някои въпроси за Laravel?

Винаги съм се радвал на PHP. Далеч съм от експерт. Научих се на това, което знам. Обичам да правя малки уеб приложения или да се опитвам, да преглеждам уроци и т.н. само за забавление. appvalley

Не знам НИЩО за рамката на Laravel, но много приложения, които съм виждал напоследък и уроци и т.н., казват, че са Laravel. Някой знае ли евтин маркуч за уеб, къдетtweakboxо можете да използвате ltutuapparavel? Просто имам акаунт за споделен хостинг в iPage и акаунт за споделен хостинг в Hostinger

Тагове:
0
PHP Basics 08/10/2020 12:59:21 1
dvdty avatar dvdty 497 Точки

Не съм сигурен, че разбирам какъв точно е въпросът ти.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.