Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

stanpov avatar stanpov 10 Точки

Problem 3. Repository

Здравейте.
Някой може ли да ми каже по какъв начин да сложа решението си в judje  за да ми го приеме.Кода ми е верен,но judje  не ми го приема.
кода ми: https://pastebin.com/X84rP8iE;

условието: 

https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/DownloadResource/8898

 

Тагове:
0
Module: JS Advanced
nickwork avatar nickwork 657 Точки

Погледнах задачата...до колкото виждам условието е да се напишат юнит тестове върху този код, който показваш...имаш ли ги написани тестовете?

0
stanpov avatar stanpov 10 Точки

Ако са тези тестове които си ги правя ги имам.

 

// Initialize props object

let properties = {

    name: "string",

    age: "number",

    birthday: "object"

};

//Initialize the repository

let repository = new Repository(properties);

// Add two entities

let entity = {

    name: "Pesho",

    age: 22,

    birthday: new Date(1998, 0, 7)

};

repository.add(entity); // Returns 0

repository.add(entity); // Returns 1

console.log(repository.getId(0));

// {"name":"Pesho","age":22,"birthday":"1998-01-06T22:00:00.000Z"}

console.log(repository.getId(1));

// {"name":"Pesho","age":22,"birthday":"1998-01-06T22:00:00.000Z"}

//Update an entity

entity = {

    name: 'Gosho',

    age: 22,

    birthday: new Date(1998, 0, 7)

};

repository.update(1, entity);

console.log(repository.getId(1));

// {"name":"Gosho","age":22,"birthday":"1998-01-06T22:00:00.000Z"}

// Delete an entity

repository.del(0);

console.log(repository.count); // Returns 1

let anotherEntity = {

    name1: 'Stamat',

    age: 29,

    birthday: new Date(1991, 0, 21)

};

// repository.add(anotherEntity); // should throw an Error

anotherEntity = {

    name: 'Stamat',

    age: 29,

    birthday: 1991

};

0
nickwork avatar nickwork 657 Точки

Не би трябвало да са това, юнит тестовете в js се пишат с мока и чай...в предишни инстанции на този курс (js advanced) юнит тестове се учиха в този курс и за това си намерил изпит с такава задача, наскоро промениха програмата и вече юнит тестове се учат в следващият курс (js application ), но като цяло тях няма да ги има на изпита в следващият курс - там изпита се състои в това да се направи SPA application...ако все пак искаш да ги напишеш тези тестове сега намери лекция за юнит тестинг от предишна инстанция на курса и ще разбереш как се пишат + трябва да си инсталираш горе споменатите мока и чай

0
stanpov avatar stanpov 10 Точки

Ясно,благодаря.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.