Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

camoqiko avatar camoqiko 0 Точки

Domain Controller

След като го инсталирах и ми поиска рестарт. При опит да се логна с Elements\Administrator ми изписва connect a smart card, а когато опитам да се логна с local администратора ми изписва грешна парола.

 

 

Загледах се с изумено недоверие, хващайки се в подлакътниците на стола си, за да не посегна към собствения си невъзможно твърд пишка. Шахтата на Ричард блестеше от влажността на Ашли, когато той започна да набира скорост, изцяло я пълнеше с целия си потънал черен петел. Той се наведе и я целуна, заглушавайки стенанията си с език. Гледката му изведе съзнанието ми извън контрол. Той се облегна назад и продължи безмилостната си атака срещу нейната путка, а големите му черни топки се плеснаха върху невероятното й дупе, докато той напомняше мъжествеността си дълбоко в нейното същество. Тя губеше контрол, "Ричард! О, Боже! О, по дяволите! О, по дяволите! Ще ... ще! О, мой ... О !! По дяволите!" Тялото й реагира бурно, като се изкриви, както никога досега не бях виждал, тя се гърчеше, извиваше се и се носеше в гърба на Ричард, докато цялото тяло се гърчеше. Гледах, докато очите й се търкаляха в задната част на главата и след това се затваряха. Цялата й нервна система беше силно изтръгната от нейния оргазъм, вълните на удоволствие избухнаха от треперещия й секс, обхващайки цялото й тяло, докато тя стенеше в гърленото освобождаване. Беше като нищо, което някога бях виждал.

https://julienlubrique.com/category/sites-de-fetichisme-et-bdsm/

Ричард погледна надолу към нея, усмихнат, а след това в моя посока. Той видя устата ми да се отвори, тотално издухана от току-що хваналата се жена ми. Той ми стисна палец и усмивка и отново насочи вниманието си към Ашли. Очите й все още бяха затворени, краката й все още бяха увити около гърба му, тя дишаше тежко, но изглежда се връщаше от нейния отвъден оргазъм. Тя отвори очи и го погледна замаяна. Тя се усмихна.

Тогава Ричард проговори за първи път: „Ти си невероятна“.

Тя се усмихна по-широко и отговори: "Това ... Боже мой."

Ричард отново започна бавно да изпомпва и излиза от нея, отделяйки си време, за да я остави да се възстанови. Тя погледна надолу към присъединяващите се полове и прехапа устни.

Ричард говори "Харесва ли ти?" той погледна надолу към гърдите й, като забеляза, че големите й гърди се поклащат в унисон с тласъците му върху нейния торс.

Ашли продължи да хапе устната си и кимна.

 

https://thefreeadultcam.com

Ричард бавно увеличаваше темпото си, бързо подбуждайки жена ми обратно към сексуален връх. Тя изстена, докато той поддържаше дълбоките си удари. "Ммм, ооо ... да. Да, да ... Това се чувства толкова невероятно."

Без предупреждение той се измъкна отвътре в нея, а големият му чеп изплува навън. Погледнах отново, неспособен да повярвам, че цялата му мъжественост е вътре в жена ми. Беше покрита с пяна от бял крем, очевидно същността на Ашли го беше погълнала по време на нейния оргазъм преди мигове. Хвана я за кръста, издърпа я и я постави на колене. Сега тя беше обърната към мен. Той се размърда на леглото и се подреди зад нея. Тя му поглеждаше, гърчеше се, разтваряше крака и извиваше гръб към него. Тя отчаяно искаше големият му черен петел да се върне вътре в нея. Хвана я за кръста и леко я бутна раменете надолу, така че лицето й да беше близо до възглавницата на леглото. Тя поддържаше равновесие с предмишниците си.

Тагове:
0
Windows System Administration 28/10/2020 16:42:19 1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.