Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dim4o avatar dim4o 288 Точки

Проблем с Visual Studio 2013 - много бавно компилира

Имам един много странен и доста досаден проблем с Visual Studio Express 2013. Много бавно ми компилира. Пъне се на елементарни операции. Това се получава само, когато параметрите са твърдо кодирани и ги променям ръчно. Ако въвеждам стойностите от конзолата си работи бързо - както трябва да е. На другите две машини, на които съм слагал Visual Studio съм нямал такъв проблем. Даже едната беше доста слаба. Настоящата е с i7, 8GB RAM и би трябвало да хрърчи на такива елементарни сметки. Ще се радвам ако някой може да помогне със съвет. Това чакане докато билдва всеки път много ме бави. Иначе като цяло системата си хвърчи.

0
Programming Basics
dim4o avatar dim4o 288 Точки

В крайна сметка установих изключването на кой service ми доведе този проблем - Application Experience. Бях чел една от онези статии, в които пишат уж кои можело да изключиш без да имаш проблем и затова го бях изключил. Голяма грешка, която няма да повтарям.

ПП. Ето тук намерих описан този бъг - Compiler locks generated exe file when "Application Experience" service is turned off

Отпреди няколко години е, но симтомите при мен бяха доста подобни.

 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.