Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Dragomanov avatar Dragomanov 15 Точки

зад. 3.School Register от Fundamentals- Objects and Classes - More Exercises

Здравейте, имам проблем с тази задача. Judge  ми дава 20/100 и не знам къде е грешката ми. Кодът ми не е голям и сложен, пробвах с различни ст/ти и VS code го изпълнява точно. Видях тук решения, но ми се струват сложнички... при отпечатването. Ако някой може да го погледне и евентоално да ме насочи ще съм много благодарен!

линк към judge със задачата:

https://judge.softuni.bg/Contests/1318/Objects-and-Classes-More-Exercises

линк към моето решение:

https://pastebin.com/Dy5hVLi7

p.s. Ако някой може да сподели решение и на 1. Class Laptop. Не намерих решение в нета. Задачата е в горния файл също.

1
JavaScript Fundamentals
Dragomanov avatar Dragomanov 15 Точки

Благодаря ти много! Както винаги бърз и точен! You make my day! yes

Забравил съм да коригирам края на итерацията след като на 23ти ред по-късно намалявам i-тоlaugh.

Само човек който часове и дни е търсил бъга може да оцени навременната ти помощ!

Благодаря още веднъж и за 1-ва задача! Още са ми мъгла класовете (то се вижда blush).

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.