Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Losko avatar Losko 69 Точки

Mobile app with Java

Здравейте. Зная ,че " Много ти е рано, научи се да ходиш после да тичаш" това занм, че много искате да ми го кажете ( напишете ), но не за това пиша тази тема.
Имам един приятел с доста добра идея според мен за мобилно приложение. До колкото зная за Андоид се пише на JAVA..
Въпроса ми е. В лекциите за JAVA обяснява ли се как се прави мобилно приложение, и да започвам ли да ги гледам или да търся друг источник ?
 

Тагове:
0
Общи приказки 23/06/2016 19:59:09
prclmats avatar prclmats 1 Точки

The shopping center additionally has a NTUC general store parc clematis site plan  that has a ton to bring to the table for customers. The feasting choices incorporate respectable brands McDonald's, KFC, Swensons, Prata Wala Bengawan Solo and then some.

0
paulwalkers avatar paulwalkers 0 Точки

 

Individual articulation, close to two pages, concisely talking about how your scholarly foundation and beneficial encounters will add to your accomplishment in the Occupational Therapy program while improving our program and the calling of word related treatment. This is to be submitted uniquely in OTCAS. 

ot programs michigan
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.