Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

rossyruseva avatar rossyruseva 1 Точки

Git Push from Visual Studio 2019

Реших да използвам "Add version control" от Visual Studio като си имах създадено репозитори и исках по този начин да си кача проекта.

Но проекта ми се качи на master branch-a, а не на main(въпреки че вторият е default). Цял дена търся отговор, как въобще да си преместя проекта, как да го кача на main и не мога да се справя. При всички опити ми изписва: "Failed to push the branch to the remote repository."

Възможно ли е някой запознат да помогне?

1
Fundamentals Module
krum_43 avatar krum_43 750 Точки

При мен тази опция изобщо не сработва.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.