Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

birkoff avatar birkoff 46 Точки

Начална заплата за junior php developer?

Здравейте приятели!

Тък като съм поканен на няколко интервюта за php junior developer. (няма предишен опит) искам да попитам, какви са заплатите в този сектор, ако някой е запознат.

Поканен съм на няколко итервюта за подобна позиция, и се чудя дали да се впусна. Причината поради която се чудя е, че съм фен на Джавата, но моментални доходи на никой не са излишни. Опасението ми само е, че ако започна с PHP, след 1 или 2 години като понатрупам опит и ходя по интервюта, да не ми предлагат нещот от типа 1200-1300 до 1600-1700лв. 

Та въпроса ми е: Има ли някой напредстава как за заплатите в PHP-то, като Джунйър/Чирак(като мен), за хора преминали своя тест период 6-8 месеца (май тук малко се олях :) и за по-напреднали с 2-3 годишен опит?

 

Поздрави: birkoff

Тагове:
1
Общи приказки
vg_vasilev avatar vg_vasilev 1 Точки

За Junior Python как стоят нещата ?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.