Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

svephoto avatar svephoto 1191 Точки
Best Answer

Здравей, sotirova.yulia,

 

На няколко места имаш грешки:

1. На ред 30 не трябва да имаш ново прочитане от конзолата - това трябва да е след всички проверки в цикъла.

2. На ред 53 трябва да е "Coke", а при теб е "Cola".

3. На ред 59 махни точката накрая от "Invalid product.".

4. На ред 64 сложи и равно -> да стане sum >= productPrice и в тази проверка премести печатането на съобщението от ред 73. А в самото съобщение има грешка: при теб е "You have purchased {command}", а трябва да е "Purchased {command.ToLower()}". И тук е много важно, че продуктът трябва да бъде с малка буква в началото - затова съм добавил .ToLower().

 

След тези промени трябва да работи коректно.

0
09/08/2021 18:44:30
sotirova.yulia avatar sotirova.yulia 6 Точки

Здравейте, поправих грешките, но все още ми дава " Compile time error " в джъдж. Знаете ли защо?

0
svephoto avatar svephoto 1191 Точки

Така не мога да отгатна, може ли да видя поправеното решение? Иначе ето какво имам предвид - цялото решение с тези корекции: https://pastebin.com/w9WvDB2Q.

0
sotirova.yulia avatar sotirova.yulia 6 Точки

Добре, решението което изпратихте , дава 100/100. Сега ще видя къде греша. Много благодаря!

0
svephoto avatar svephoto 1191 Точки

Моля, успех! yes laugh

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.