Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Tapalilov avatar Tapalilov 1 Точки

Problem 2 Python Advanced Retake Exam - 14 April 2021

https://judge.softuni.bg/Contests/2828/Python-Advanced-Retake-Exam-14-April-2021 - Link Judge

Задача втора Дарц

https://pastebin.com/zeh1T40a

 

Здравейте, моля за малко помощ не мога да разбера логиката ли ми е грешна ,ако може някой да ми помогне и да ми обясни, благодаря предваротелно! 

Хвърля ми следната грешка:

Traceback (most recent call last):
  File "/tmp/ExecutionStrategies/wfczndrt.30c/tmpBUApkj.tmp", line 19, in <module>
    row, col = [int(el) for el in input()[1:-1].split(", ")]
EOFError: EOF when reading a line

 

Тагове:
0
Python Advanced
Yosif_K avatar Yosif_K 3 Точки
elif players[player_two] <= 0:
    print(f"{player_two} won the game with {player_two_throw} throws!")

Колега забравил си да сложиш един break, и провери  при двамата играча дали row,col е в полето или извън

 

0
22/08/2021 13:39:13
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.