Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Catherine avatar Catherine 34 Точки

Плащане за изпит

Искам да попитам дали има някаква възможност да се плати таксата на 25-ти, защото лично аз нямам откъде да извадя сега тези 50 лева, за да се явя на изпит.. По тази логика социално слабите не могат да се явят на изпит, защото сте решили, че искате предварително някаква сума без да знаете кой ще вземе стипендия и кой не. Ще се радвам ако е възможна друга опция, защото аз колкото и да съм сериозна и научила няма да извадя тези 50 лева, които нямам в момента. Да не говорим, че логиката "да се отсеят сериозните" е нелепа... Не искам да обидя никого, но трябва да се помисли и за хората, които нямат толкова много средства. Едва ли съм само аз, но аз искам да уча в този университет и затова един вид се оплаквам. Простете ми. :)

Тагове:
5
Programming Basics
batebobo avatar batebobo 90 Точки

Напълно съм съгласен, макар и да не мога да предложа адекватна алтернатива.

Според мен ако си изрядна (присъстваш редовно, предаваш домашни, etc.) не е невъзможно да се направи изключение. Аз съм на мнение, че ако човек е несериозен, то той няма да завърши C# Basics докрай.

0
belichev avatar belichev 6 Точки

Лично според мен таксата от 50 лв също е доста високо. "Несериозните" биха могли да се отсеят и за 20 лв. Добре е да има някаква алтернатива за хора, които са в по - специфично социално положение, при предоставяне на някакъв документ да речем, цената за тази такса да спада поне на 1/2, така както много често е при истинските университети.

Не мисля че това е " привилегировано" отношение, но трябва да се вземе спецификата на България като държава и доход на глава от населението.

 

 

3
belichev avatar belichev 6 Точки

Лично според мен таксата от 50 лв също е доста високо. "Несериозните" биха могли да се отсеят и за 20 лв. Добре е да има някаква алтернатива за хора, които са в по - специфично социално положение, при предоставяне на някакъв документ да речем, цената за тази такса да спада поне на 1/2, така както много често е при истинските университети.

Не мисля че това е "привилигировано" отношение, но трябва да се вземе спецификата на България като държава и доход на глава от населението.

 

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.