Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Vesolini avatar Vesolini 7 Точки

3.Longer Line C#

Здравейте банда, 

Може ли малко Help?

Опитавам се да реша по-долната задача, но judge ми дава 80/100 и не знам къде ми е грешката.

Кодът ми е:  https://pastebin.com/wm0ZTwDZ 

Задачата е :

You are given the coordinates of four points in the 2D plane. The first and the second pair of points form two different lines. Print the longer line in format "(X1, Y1)(X2, Y2)" starting with the point that is closer to the center of the coordinate system (0, 0) (You can reuse the method that you wrote for the previous problem). If the lines are of equal length, print only the first one.

Examples

Input

Output

2

4

-1

2

-5

-5

4

-3

(4, -3)(-5, -5)

Тагове:
0
Module: C# Advanced 09/06/2019 13:47:47
bobby24 avatar bobby24 2 Точки

Не е нужно да коренуваме резултатите. Така става още по-опростено. 

https://pastebin.com/ECvCYMhS

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.