Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

arnold avatar arnold 50 Точки

Смятат, че вече не е модерно това нещо наречено "форум" и може би заради това не се занимават. Наистина са оставали форума да се носи по течението, а не трябва така. Аз за почти всички задачи и проблеми, с които съм се сблъсквал, винаги съм намирал някаква помощ или решение тук, така че си има полза. Дори бих казал, че във форума хората се отнасят по-сериозно към проблемите отколкото по фейсбук групите на Софт Уни. Тук е много по-лесно да си документираш проблема, по фейсбук групите няма как.

3
08/11/2021 00:39:00
HristoBabrikov avatar HristoBabrikov 9 Точки

Да, сългасен съм. И аз съм намирал доста полезна информация във форума, пък и все пак става въпрос за сравнително затворена група и бизнес, които генерира пари. Несериозно е форумът да е оспамен от ботове.

Пък като гледам програмата е  доста пълна има много разнообразни курсове.

https://humerson.com/seo-optimizacia-ceni/seo-kopiraiting-ceni/
https://humerson.com/seo-optimizacia-ceni/

 

 

 



 

1
10/11/2021 21:48:52
arnold avatar arnold 50 Точки

Също така от 2 години е много бавен, не знам преди как е било, имам някакъв спомен, че не беше така, но от както влизам редовно, супер бавно зарежда.

0
HristoBabrikov avatar HristoBabrikov 9 Точки

Сега го разгледах, определено е по-бавен от преди, но в началото беше и само softuni, нямаше ги друите под разделения.

Наскоро си говорих с един приятел, които е изкарал дигиталната програма (след това е гледал курсове на английски) и каза, че това което преподават тук е самп повърхността (визираше Google AdWords + Facebook)

Но определено си остава един от най-добрите курсове достъпни на български език.

Не знам какви са твойте впечатления от конкретни курсове в Софтуни, какво си карал ?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.