Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mimi331 avatar mimi331 -1 Точки

Is GBWhatsApp safe to Use for us>??

WhatsApp users if you looking to download GBWhatsApp Gold Features then don't exit this page because today in this we will know more about GBWhatsApp Gold Features deeply. WhatsApp is one of the most popular online massagers and GBWhatsApp Gold version is Same as Normal version but GBWhatsapp have lots of extra features that you obviously like so let's see and learn more thi GBWhatsApp APK Gold Version. And another good news is we are provided you direct download link where you can download this apk very easily

 

Тагове:
-2
Databases Basics 1
universalapk1 avatar universalapk1 1 Точки

I have been using the GB version of whatsapp for last 2 years and its working perfectly for me. WhatsApp official were able to detect that I am using GB version so they gave me warning but after that, i never received any warning or any other issue ever. 

I downloaded the GB WhatsApp from a Mod Apk Website which provides modified android apps. I have tried many others Mods from this source and all of them were in working condition.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.