Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

PePetrov96 avatar PePetrov96 3 Точки

Необходими кредити за дипломиране

Привет, въпреки, че все още ми е рано, искам да съм наясно, как се случват нещата при дипломирането, от рано.

Според сайта на СофтУни, е ясно зададено, колко точно кредита трябва да събере всяко направление за да бъде завършено.

Проблемът обаче, е че сметките не излизат - 

Java Web Developer - 140 кредита. 

Entry Module - 3 кредита
Fundamentals Module - 12 кредита
Java Advanced - 27 кредита
Java DB - 24 кредита
Java Web - 30 кредита
JS Advanced - 27 кредита

Общия брой от всички модули е 123 кредита. Като според сайта, това са максималните кредити "в зависимост от оценката".
ледайки останалите направления - C#, JS, Python, там нещата са идентични.

Аз ли изпускам нещо или дори и да има имаш максималния успех, пак няма да бъде достатъчен за дипломиране и ще се наложат допълнителни курсове за събиране на нужните кредити?

0
Общи приказки 23/08/2022 18:55:54
LyuboDikov avatar LyuboDikov 1 Точки

И аз мислих върху същата тема преди малко като гледах пълната пътека на Java. Може би ще го повдигна като въпрос като започне Fundamentals модула съвсем скоро.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.