Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

demirdemirev101 avatar demirdemirev101 0 Точки

Знания и работоспособност

Даден човек изучава С# пътеката. Стига определен модул, минава го с отлична оценка, но му се струва, че не са достатъчни знанията му около този модул. Примерно ООП. Да се упражнява ли върху ООП още или да започне друг модул, за да забърза обучението и покрития материал. Защото си мисля, че за да стана junior developer ще трябва да се упражнявам доста след като завърша всички модули и не мисля, че след като ги завърша ще си намеря работа веднага, а ще ми трябват около 2 години упражнения поне.

ПС: Съжалявам ако съм ви объркал с въпроса си.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
icowwww avatar icowwww 2673 Точки

Ако си минал C# Advanced и C# OOP може да започнеш да кандидатстваш за работа. Така ще разбереш какво ти липсва, дори да не се представиш добре. А ако те наемат ще има човек, който да ти дава задачи и да следи работата ти, което за теб ще е едновременно научаване на нови неща и упражнение върху наученото. След започването на работа ще се упражняваш, но с реални проблеми, ще трупаш опит и ще получаваш заплата.

В общия случай за началното ниво като developer ще ти бъдат възлагани малки проблеми или такива, които са познати и решението вече е прилагано на друго място, което да служи като шаблон. Това изисква ниско ниво на писане на код.

За следващите модули единствено C# Web ASP.Net ще е предизвикателство да се съчетае с работа. За C# DB и JS Frontend няма проблем

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.