Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Toma12 avatar Toma12 3 Точки

08. On Time for the Exam

Здравейте! Имам трудности със задача 08. On Time for the Exam. Показва ми всички изходи вярно, но judge ми дава 87/100.

Ще съм ви благодарен, ако видите каква грешка имам в кода.

 

https://pastebin.com/y5uvZmqs

Тагове:
0
Programming Basics with C# 21/09/2023 01:23:04
Skyver avatar Skyver 17 Точки
Best Answer

   Малко повече проверки има. След обръщането на момента на пристигане и началото на изпита в минути е удобно да се използва целочислено деление и деление с остатък за отпечатване на резултата. Булевата променлива онТайм ще бъде вярна и при отрицателно число, което проблем. 
   Прегледах се моето решение отпреди. И аз съм имал склоност към усложняване с излишни проверки. Кой знае след време колко ще съкратя редовете. :)
   Винаги е добре човек сам да си вземе стоте точки, после при желание: 
https://pastebin.com/XvbFeHTX

0
Toma12 avatar Toma12 3 Точки

Блаодаря!

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.