Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

slibchev avatar slibchev 0 Точки

Runtime Error!!!

Здравейте, някой може ли да ми каже, защо ми дава Runtime Error решението.

70/100 точки! Всички проверки с примерните входове са верни , но надолу

по скритите проверки на няколко места ми дава Runtime Error.

Ето линк към решението ми.

Cinema Voucher - Pastebin.com

Тагове:
0
Programming Basics with C#
orlando avatar orlando 1 Точки

Thanks. Besides, what do you think about geometry dash lite? I think anyone can use it for an effectively relax tool

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.